TJ SOKOL PRAHA VRŠOVICE - lukostřelecký klub
TJ SOKOL PRAHA VRŠOVICE - lukostřelecký klub

Soutěže 2020 - 2021

Kalendář závodů (ČLS)

rcherz

Soutěže družstev - výsledky (ČLS)

Uspořádání a rozpis soutěží pro sezónu 2020 / 2021 (ČLS)

Soutěžní řád (ČLS)



Dlouhodobé soutěže - družstva

Halová lukostřelba - reflexní luk:

  I. liga dospělí Přebor dospělí Dorost a žactvo
1. kolo 1. 11. 2020 - 27. 12. 2020 1. 11. 2020 - 27. 12. 2020 1. 11. 2020 - 27. 12. 2020
2. kolo 28. 12. 2020 - 5. 2. 2021 28. 12. 2020 - 14. 2. 2021 14. 12. 2020 - 7. 2. 2021
3. kolo 6. - 7. 2. 2021 15. 2. 2021 - 31. 3. 2021 25. 1. 2021 - 31. 3. 2021

Terčová lukostřelba - reflexní luk:

  I. liga dospělí II. liga a přebor dospělí Dorost a žactvo
1. kolo 8. - 14. 5. 2021 3. 5. 2021 - 30. 6. 2021 3. 5. 2021 - 30. 6. 2021
2. kolo 12. 6. 2021 24. 5. 2021 - 11. 7. 2021 24. 5. 2021 - 8. 8. 2021
3. kolo 17. 7. 2021 12. 7. 2021 - 29. 8. 2021 19. 7. 2021 - 15. 10. 2021
4. kolo 15. 8. 2021 30. 8. 2021 - 15. 10. 2021



Naše úspěchy

  O Sezóna 2019 - 2020

Jaromír Termer 3. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk muži
Filip Choděra 4. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk junioři
Družstvo - kadetky RL 3. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk kadetky
Družstvo - muži RL 6. místo I. liga - halová lukostřelba  
Družstvo - muži RL 8. místo Přebor - halová lukostřelba  
Družstvo - ženy RL 6. místo Liga - halová lukostřelba  
Družstvo - dorost RL 5. místo Liga - halová lukostřelba  
Družstvo - žactvo RL 9. místo Přebor - halová lukostřelba  
Alexandra Lerlová 4. místo MČR v terčové lukostřelbě kategorie: reflexní luk seniorky
Mix team - senioři RL 4. místo MČR v terčové lukostřelbě kategorie: reflexní luk senioři
Lucie Nevolová 2. místo MČR v terčové lukostřelbě kategorie: reflexní luk kadetky
Mix team - kadeti RL 1. místo MČR v terčové lukostřelbě kategorie: reflexní luk kadeti
Družstvo - muži RL 1. místo II. liga - terčová lukostřelba  
Družstvo - muži RL 7. místo Přebor - terčová lukostřelba  
Družstvo - ženy RL 3. místo Přebor - terčová lukostřelba  
Družstvo - dorost RL 5. místo Liga - terčová lukostřelba  
Vlastimil Krejčí 1. místo MČR v terénní lukostřelbě kategorie: reflexní luk senioři

  O Sezóna 2018 - 2019

Alexandra Lerlová 3. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk seniorky
Vlastimil Krejčí 1. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk senioři
Družstvo - junioři RL 3. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk junioři
Družstvo - juniorky RL 3. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk juniorky
Družstvo - muži RL 4. místo I. liga - halová lukostřelba  
Družstvo - muži RL 10. místo Přebor - halová lukostřelba  
Družstvo - ženy RL 4. místo Přebor - halová lukostřelba  
Družstvo - dorost RL 7. místo Liga - halová lukostřelba  
Družstvo - žactvo RL 8. místo Liga - halová lukostřelba  
Alexandra Lerlová 3. místo MČR v terčové lukostřelbě kategorie: reflexní luk seniorky
Jaromír Termer 2. místo MČR v terčové lukostřelbě kategorie: reflexní luk muži
Mix team - senioři RL 1. místo MČR v terčové lukostřelbě kategorie: reflexní luk senioři
Mix team - junioři RL 4. místo MČR v terčové lukostřelbě kategorie: reflexní luk junioři
Vlastimil Krejčí 1. místo MČR v terénní lukostřelbě kategorie: reflexní luk senioři
Družstvo - muži RL 8. místo I. liga - terčová lukostřelba  
Družstvo - muži RL 7. místo Přebor - terčová lukostřelba  
Družstvo - ženy RL 3. místo Přebor - terčová lukostřelba  
Družstvo - dorost RL 7. místo Liga - terčová lukostřelba  
Družstvo - žactvo RL 13. místo Přebor - terčová lukostřelba  

  O Sezóna 2017 - 2018

Alexandra Lerlová 3. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk seniorky
Vlastimil Krejčí 3. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk senioři
Družstvo - senioři RL 1. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk senioři
Jakub Kopřiva 3. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk st. žáci
Družstvo - muži RL 4. místo I. liga - halová lukostřelba  
Družstvo - muži RL 6. místo II. liga - halová lukostřelba  
Družstvo - ženy RL 3. místo Přebor - halová lukostřelba  
Družstvo - dorost RL 4. místo Liga - halová lukostřelba  
Družstvo - žactvo RL 5. místo Liga - halová lukostřelba  
Alexandra Lerlová 2. místo MČR v terčové lukostřelbě kategorie: reflexní luk seniorky
Mix team - senioři RL 1. místo MČR v terčové lukostřelbě kategorie: reflexní luk senioři
Družstvo - muži RL 3. místo I. liga - terčová lukostřelba  
Družstvo - muži RL 6. místo II. liga - terčová lukostřelba  
Družstvo - ženy RL 2. místo Přebor - terčová lukostřelba  
Družstvo - dorost RL 6. místo Liga - terčová lukostřelba  
Družstvo - žactvo RL 5. místo Přebor - terčová lukostřelba  
Jaromír Termer 59. místo ME - kvalifikace kategorie: reflexní luk muži

  O Sezóna 2016 - 2017

Anna Licehamrová 1. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk seniorky
Vlastimil Krejčí 4. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk senioři
Družstvo - kadeti RL 2. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk kadeti
Jakub Kopřiva 1. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk st. žáci
Tamara Opletalová 2. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk st. žákyně
Družstvo - starší žáci RL 2. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk st. žáci
Družstvo - muži RL 5. místo I. liga - halová lukostřelba  
Družstvo - muži RL 5. místo II. liga - halová lukostřelba  
Družstvo - ženy RL 5. místo Liga - halová lukostřelba  
Družstvo - dorost RL 5. místo Liga - halová lukostřelba  
Družstvo - žactvo RL 6. místo Liga - halová lukostřelba  
Jaromír Termer 1. místo MČR v terčové lukostřelbě kategorie: reflexní luk muži
Vlastimil Krejčí 2. místo MČR v terčové lukostřelbě kategorie: reflexní luk senioři
Družstvo - muži RL 1. místo MČR v terčové lukostřelbě kategorie: reflexní luk muži
Milan Reich 3. místo MČR v terénní lukostřelbě kategorie: reflexní luk senioři
Družstvo - muži RL 6. místo I. liga - terčová lukostřelba  
Družstvo - muži RL 3. místo Přebor - terčová lukostřelba  
Družstvo - ženy RL 2. místo Přebor - terčová lukostřelba  
Družstvo - dorost RL 5. místo Liga - terčová lukostřelba  
Družstvo - žactvo RL 8. místo Liga - terčová lukostřelba  

  O Sezóna 2015 - 2016

Tomáš Kovář 3. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk junioři
Jaromír Termer 4. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk muži
Matyáš Halamásek 3. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk st. žáci
Družstvo "A" - starší žáci 4. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk st. žáci
Družstvo - muži RL 4. místo I. liga - halová lukostřelba  
Družstvo - muži RL 4. místo II. liga - halová lukostřelba  
Družstvo - ženy RL 6. místo Liga - halová lukostřelba  
Družstvo - dorost RL 4. místo Liga - halová lukostřelba  
Družstvo - žactvo RL 2. místo Přebor - halová lukostřelba  
Tomáš Kovář 3. místo MČR v terčové lukostřelbě kategorie: reflexní luk junioři
Anna Licehamrová 1. místo MČR v terčové lukostřelbě kategorie: reflexní luk seniorky
Mix team - senioři RL 1. místo MČR v terčové lukostřelbě kategorie: reflexní luk senioři
Tobiáš Tiele 4. místo MČR v terčové lukostřelbě kategorie: reflexní luk st. žáci
Družstvo - starší žáci 2. místo MČR v terčové lukostřelbě kategorie: reflexní luk st. žáci
Družstvo - muži RL 5. místo I. liga - terčová lukostřelba  
Družstvo - muži RL 3. místo Přebor - terčová lukostřelba  
Družstvo - ženy RL 1. místo Přebor - terčová lukostřelba  
Družstvo - dorost RL 7. místo Liga - terčová lukostřelba  
Družstvo - žactvo RL 5. místo Liga - terčová lukostřelba  

  O Sezóna 2014 - 2015

Jaromír Termer 3. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk muži
Milan Reich 1. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk senioři
Anna Licehamrová 1. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk seniorky
Družstvo - muži 3. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk muži
Štěpán Jedlan 4. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk kadeti
Klára Charvátová 4. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk st. žákyně
Družstvo - starší žákyně 2. místo MČR v halové lukostřelbě kategorie: reflexní luk st. žákyně
Družstvo - muži RL 3. místo I. liga - halová lukostřelba  
Družstvo - muži RL 5. místo II. liga - halová lukostřelba  
Družstvo - ženy RL 3. místo Přebor - halová lukostřelba  
Družstvo - dorost RL 6. místo Liga - halová lukostřelba  
Družstvo - žactvo RL 4. místo Přebor - halová lukostřelba  
Michaela Žihlová 2. místo MČR v terčové lukostřelbě kategorie: reflexní luk st. žákyně
Družstvo - starší žákyně 1. místo MČR v terčové lukostřelbě kategorie: reflexní luk st. žákyně
Družstvo - mladší žáci 3. místo MČR v terčové lukostřelbě kategorie: reflexní luk ml. žáci
Anna Licehamrová 1. místo MČR v terčové lukostřelbě kategorie: reflexní luk seniorky
Mix team - senioři RL 1. místo MČR v terčové lukostřelbě kategorie: reflexní luk senioři
Milan Reich 3. místo MČR v terénní lukostřelbě kategorie: reflexní luk senioři
Družstvo - muži RL 7. místo I. liga - terčová lukostřelba  
Družstvo - muži RL 2. místo Přebor - terčová lukostřelba  
Družstvo - ženy RL 2. místo Přebor - terčová lukostřelba  
Družstvo - dorost RL 2. místo Přebor - terčová lukostřelba  
Družstvo - žactvo RL 5. místo Liga - terčová lukostřelba  

počítadlo.abz.cz . © webadmin 2004